scorecardresearch

AB bakanı mevlüt Cavuşoğlu tokatta

11 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Türkiye yi dışarıya şikâyet etme arttı Diyen AB Bakanı ve baş müzakereci Mevlüt Çavuşoğlu Ak parti belediye başkan adaylarının tanıtımı için tokat ta gelen AB Bakanı ve Baş müzakereci Mevlüt Cavuşoğlu Tokat valisi Mustafa Taşkesen i makamında ziyaret etmesinde Basın mensuplarının sorularını değerlendirdi. Bakan Cavuşoğlu İnternet düzenlemesinin gerekli olduğumu söyledi.
Cavuşoğlu “ Muhalefet iyi yapıyordu Türkiye yi diş devletlere şikayet etmesini, ama son zamanlarda internet üzerinde Türkiye yi dışarıya şikayet ederek Türkiye nin itibarını düşürenlerin sayısı arttı.
Bu düzenlemedeki amaç insanların kişiliğinin korumak, Çocuk istismarını korumak. Dış ülkelerde örnek aldığımız yok ancak bazı konunlar ada, Düzenlemelerde araştırma yapıyoruz. 2014 yılı AB yılı olacak. Biz bunun üzerinde duruyoruz. Fransa da örneğin önemli toplantımız var. Pazartesi günü oraya gideceğim ve AB yetkilileri ile dostlarımızla bir araya geleceğiz. Bu çok önemli” dedi Bakan Cavuşoğlu daha sonra Tokat belediyesini ve AK Parti il binasında partililerle bir araya geldi. Bakan daha sonra Belediye başkan aday tanıtımına katıldı.
Görüntü ve ses Hüsamettin Turgut-TRT Tokat